Realizacja zamówienia

Zamówienia realizuję od piątku do niedzieli. Przesyłki wysyłam zazwyczaj w poniedziałki i wtorki

 1. Zamówienie rozpoczynam realizować po otrzymaniu Twojej płatności. Płatności “za pobraniem” realizuję po otrzymaniu Twojego zamówienia.
 2. Czas realizacji zamówienia. 
  Produkty typu: anteny, trapy, transformatory i BalUn’y realizuję na Twoje zamówienie. Czas realizacji takiego zamówienia może wynieść od 3-7 dni. Postęp realizacji zamówienia możesz obserwować online. Link do strony ze statusem zamówienia otrzymasz po zakupie w moim sklepie.
 3. Pozostałe produkty/części posiadam na stanie magazynowym i czas ich wysyłki nie przekracza 24h

Metody płatności

W moim sklepie funkcjonuje kilka form płatności. Wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Płatności można dokonać podczas odbioru przesyłki u kuriera lub szybkim i bezpiecznym przelewem w systemie płatności dostępnym na stronie. Płatność można także zrealizować przelewem tradycyjnym. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A

Szczegóły płatności

 1. Szybki przelew (Usługa dostępna dla posiadaczy kont w bankach polskich)
  To wygodna i szybka forma płatności. Obsługuje przelewy wszystkich banków dostępnych w Polsce oraz płatności BLIK. Po wyborze tej formy zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie dokonasz płatności. Informację o płatności otrzymam natychmiast. Zaraz po potwierdzeniu rozpoczynam realizację zamówienia.
 2. Karta kredytowa/płatnicza (Usługa dostępna we wszystkich krajach)
  Karty płatnicze:
  * Visa
  * Visa Electron
  * Mastercard
  * MasterCard Electronic
  * Maestro”
 3. Google Pay. Usługa dostępna we wszystkich krajach, wygodna i tak samo bezpieczna jak pozostałe.
 4. Płatność za pobraniem (Usługa dostępna dla przesyłek dostarczanych przez DHL)
  Płatność za pobraniem realizujesz przy odbiorze paczki u kuriera. Przesyłki z tą opcją są nieco droższe, gdyż firmy kurierskie za realizowanie tej usługi pobierają dodatkowe opłaty.
  Pamiętaj, aby w dniu odbioru paczki posiadać przy sobie odliczoną kwotę należności. Nie wszyscy kurierzy posiadają terminale płatnicze.
 5. Przelew tradycyjny. Forma płatności najczęściej wykorzystywana w przypadku zamówień  telefonicznych. Numer telefonu: 501 591 331. W przypadku zamówienia telefonicznego Twoje zamówienie rozpoczynam realizować po zaksięgowaniu zapłaty na koncie. W trakcie zamówienia telefonicznego przekażę Ci wszystkie potrzebne informacje do sfinalizowania transakcji – numer konta, nazwę firmy, adres, tytuł przelewu.

Koszty przesyłek

PRZESYŁKI

 1. InPost paczkomaty – wygodna forma wysyłki w Polsce.
 2. DHL – firma globalna. Jeżeli chcesz, abym nadał przesyłkę wewnątrz Europy lub na inny kontynent, a nie widzisz takiej możliwości na liście poniżej, proszę o kontakt za pośrednictwem formularza. Sprawdzę koszty i umieszczę opcję na stronie.

 

Zamówienia do: Zamówienia od:
POLSKA
Płatność 349 zł 390 zł
InPost-paczkomaty 16.99 zł 0.00 zł
DHL 19-21 zł 19-21 zł
Za pobraniem Polska
DHL – kurier pobranie 29.00 29.00 zł
Wysyłka poza Polskę
DHL – przesyłka do Niemiec 90.00 90.00 zł
DHL – przesyłka do Irlandii 120 zł 120 zł
DHL – przesyłka do Szwecji 110 zł 110 zł
Jeżeli brakuje Twojego kraju w Europie, wyślij maila, sprawdzę koszty i dodam do strony.