Zapraszam do testowania anten

Skoro powstał produkt rzeczą naturalną  jest to, że chciałbym usłyszeć rzetelne opinie o jego działaniu. Pierwsze egzemplarze anteny i balunów są już u Użytkowników. Otrzymałem pierwsze opinie, wprowadziłem niezbędne korekty tam, gdzie było to konieczne. Moim celem jest satysfakcja. Dlatego też uruchamiam mini panel satysfakcji Użytkowników moich rozwiązań. 

Regulamin testu

 1. Musisz posiadać aktualne pozwolenie radiowe i znak krótkofalarski na terenie Polski lub Unii Europejskiej.
 2. Do testów zapraszam osoby, które pracują na radiostacji na terenie Polski lub Unii Europejskiej.
 3. Do przetestowania otrzymasz produkt, który jest aktualnie dostępny do testów, który wybierzesz w formularzu zgłoszenia do testów. 
 4. Produkt otrzymasz przesyłką InPost paczkomaty (na terenie Polski), za którą musisz zapłacić (zgodnie z cennikiem – LINK). Koszty wysyłki na terenie Unii Europejskiej zostaną wysłane mailem po wycenie w firmie kurierskiej DHL.
 5. Za każdy produkt testowy proszę o wpłacenie kaucji + koszt wysyłki. Wysokość kaucji znajdziesz w formularzu zgłoszeniowym do konkretnego testu.
 6. Kaucję  zwrócę na Twoje konto, z którego ją zapłaciłeś po zakończeniu testów oraz przesłaniu opinii.
 7. Po zakończeniu testów i przesłaniu opinii testowany produkt zostanie u Ciebie i stanie się Twoją własnością w cenie kosztu przesyłki.
 8. Będę prosił o przynajmniej 2 sesje testowe, podczas których będziesz testował i oceniał produkt. 
 9. Szczegóły i aspekty, co do których chcę poznać Twoją opinie jak i formę jej przekazania otrzymasz indywidualnie mailem.

Jak przystąpić do testu

 1. Poniżej tego regulaminu znajdziesz formularz zgłoszeniowy do testów. Wypełnij go i wyślij. 
 2. Jeżeli zostaniesz wytypowany do testu, udostępnię Ci mailowo linki do wpłaty kaucji oraz kosztów przesyłki. Wpłaty dokonasz poprzez zwykły zakup na stronie sklepu produktu, który będziesz testował. Kwota zakupu to wysokość kaucji + koszt przesyłki. 
 3. Po zakończeniu testów i przesłaniu opinii otrzymasz zwrotu kaucji (zakupu produktu) pomniejszony o koszt wysyłki. Zwrot otrzymasz na konto i w formie, w jakiej dokonałeś PłatnościZa produkt finalnie zapłacisz tyle, ile będzie kosztowała Twoja przesyłka. 

Zapraszam
Artur

Formularz zgłoszeniowy do testów anteny